Biserica Agape transmite LIVE serviciile pe internet

Domnul a fost bun cu noi și iată că după numai 5 luni de la deschiderea Bisericii Agape Christian Church din Peoria, Arizona suntem gata să transmitem live serviciile divine ale bisericii noastre. Vă invităm să ne vizitați la: agapearizona.com, sau să faceți click pe imaginea de mai sus și să accesați pagina web a bisericii noastre.

3 gânduri despre „Biserica Agape transmite LIVE serviciile pe internet

  1. Frate Lascau: Ma rog ca Domnul sa va largeasca aria si sa va binecuvinteze in lucrarea Domnului din Arizona si de pretutindeni unde vestiti mesajul Evangheliei. Ma bucur sa va pot auzi din nou, prin internet. Va voi cauta si va voi asculta din nou. Predicile dvs. de acum mai bine de douazeci si cinci de ani, pe cand in Romania, imi sant si acum, in minte si in suflet, o marturie vie a puterii transformatoare a Cuvantului nascut si predicat cu lacrimi si bucurie. Ati fost si veti ramane, pentru mine si multi altii, cu care ati impartasit din Cuvantul Domnului, un far spre lumina, o fantana cu apa vie si racoritoare. Nu cedati incercarilor si testelor de acum. Acestea nu sunt decat o trambulina spre usi deschise spre mai larg si mai luminos. Trageti apa vie din fantana! Sa curga Cuvantul Domnului in intreaga lume. Omul cu setea din suflet va bea si se va racori. CP

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s